Lp. Retail

Lotus Pecas Retail yazılımımız çok sayıda perakendecimiz ile yapılan mülakatlarda dile getirilen ihtiyaçlara cevap veren güvenli bulut tabanlı bir yazılım hizmetidir. Lp.Retail güncel web teknolojileriyle geliştirilmiştir. Hesap bilgileriniz ile internet ağına bağlı herhangi bir cihazdan erişim sağlayabilirsiniz. Cihazınızda herhangi bir veri depolanmaz bu sayede cihazınıza virüs bulaşması veya veri kaybına asla neden olmaz. Bu nedenle elektronik cihazlarınızda istediğiniz gibi rahatlıkla geçiş yapabilirsiniz. Markanızın yükselişini elde etmek istiyorsanız bizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Lp.Retail kullanım talebinizi iletmenizin ardından personellerimiz sizler ile iletişime geçer. Şube ve kullanıcı sayısı belirlendikten sonra hesap açılışınız yapılır. Hesap bilgileriniz e-posta yolu ile size ulaşır ve güvenli bir şekilde sizde giriş yapabilirsiniz.

İşletme yöneticileri/sahipleri için geliştirdiğimiz Lp.Boss uygulaması ile bulunduğunuz her yerden IOS veya Android telefondan işletmenizi takip edebilirsiniz.

Yemek Sepeti ve Getir Entegrasyonları ile Siparişlerinizi hiç uğraşmadan pos sisteminize çekerek, siparişlerinizi çok daha hızlı ve zahmetsiz hazırlayabilirsiniz.

Modül & Entegrasyonlar

Pos PC

Celeron, i3, i5 4 GB 8 GB ram kapasiteli “15, 15,6, 18,5, 19 ”  64 GB SSD disk kapasiteli, 2 Yıl garantili, dokunmatik ekran pos pc seçenekleri ile rahat ve hızlı çalışma fırsatınız olacak.

Fiş Adisyon Yazıcı

80 mm Termal fiş yazıcılar ile alacarte programında müşteri fiş hesap işlemlerinizi kolayca çıktılarınızı alabilirsiniz. Toner – mürekkep bitti dertlerinizle uğraşmanıza gerek kalmaz.

Müşteri Sadakat Sistemi

Kurumsal kimliğinize uygun şekilde hazırlanmış olup müşteriye verilen kartlar ile hem reklamınızı yapmış olursunuz hem de kart verdiğiniz kişilerin işletmenizi hatırlamasını sağlarsınız.

Fiyat Gör

Fiyat gör ile ürününüz hakkında fiyat ve detaylı bilgileri müşterilerinize sunabilirsiniz. Online ve offline kullanım.

Barkodlu Terazi Entegrasyonu

Barkodlu terazi reyon tartı sistemi entegrasyonu işletmenizde verimliliği ve kontrolü arttırmanızda yardımcı olacaktır. Meyve, Şarküteri reyonlarındaki yanlış hesaplamalara tartım sistemleri müşterilerinizin ve çalışanlarınızın tarttığı ürünlerin ürünlerin etiketlerini takip edin.

Barkod Yazıcı

Ürün raf ve diğer bütün etiketlerinizi yazdırabilirsiniz. Geniş ribon kapasitesi 4″ kafa genişliği ile en iyi tasarım ödülüne sahip barkod yazıcıdır.

Pos Terazi

Pos Terazi satış noktası ile manav, şarküteri, kuruyemişçiler, pastane işletmeleri ve aktarlar terazili satışlarını hızlıca ve kompleks bir yapıda kablo karmaşasına son vererek gerçekleştirebileceksiniz. Pos Terazi ile karışık paket hazırlama yada tartılı ürünleri satmak artık çok daha kolay.

Lp. Boss App

Lotus Pecas Patron ile tüm bilgiler cebinizde. Lp.Boss App sayesinde, sadece Firmanız da değil, uzakta iken de kurumunuzun ve işlerinizin takibinde büyük kolaylık sağlar.

Yazar Kasa Pos

Yazar kasa POS entegrasyonu. Yazarkasa ve pos özelliklerini yeni nesilde birleştiren şık tasarım.