Lp. Onset

Lotus Pecas Onset programımız kolay bir kullanım ile tam olarak işletmenize göredir. Onset programımız restoran, pastane, bar, dondurmacı, tatlıcı ve lokanta gibi benzer işletmelerinizde rahatlıkla kullanım sağlayabilirsiniz. Güncel ve modern arayüz sayesinde kullanırken rahatlığı hissedeceksiniz ve programımız içeresinde ki istediğiniz ekrana saniyeler içinde ulaşacaksınız. Hızlı satış, döviz ile satış, masa takibi, stok takibi, masalı satış, parçalı ödeme ve bir çok kısa yol butonu sizleri beklemektedir. Kilo ve gramajlı ürünlerinizi terazi yardımı ile tartıp satış yapabilirsiniz. Ürünlerinizin üzerinde ki etiketi barkod okuyucu yardımı ile okutarak satış işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz. Ürünlerinize alt grup ekleyerek kilo veya boyutuna göre fiyatlandırıp satış yapabilirsiniz.

İşletmenizde ki garsonlarınız için özel olarak çıkarmış olduğumuz android uygulamamız ile tanışın. Android uygulamamızda garson çağırma, hesap isteme, müşteri hesap detayları ve birden fazla özellikler bulunmaktadır. Hem garsonlarınızın hem de müşterilerinizin işlemlerini kolaylaştıracaktır. Müşterilerinize oturduğu yerden sipariş verme olanağı sağlayın.

İşletme yöneticileri/sahipleri için geliştirdiğimiz Lp.Boss uygulaması ile bulunduğunuz her yerden IOS veya Android telefondan işletmenizi takip edebilirsiniz.

Yemek Sepeti ve Getir Entegrasyonları ile Siparişlerinizi hiç uğraşmadan pos sisteminize çekerek, siparişlerinizi çok daha hızlı ve zahmetsiz hazırlayabilirsiniz.

Modül & Entegrasyonlar

Pos PC

Celeron, i3, i5 4 GB 8 GB ram kapasiteli “15, 15,6, 18,5, 19 ”  64 GB SSD disk kapasiteli, 2 Yıl garantili, dokunmatik ekran pos pc seçenekleri ile rahat ve hızlı çalışma fırsatınız olacak.

Fiş Adisyon Yazıcı

80 mm Termal fiş yazıcılar ile alacarte programında müşteri fiş hesap işlemlerinizi kolayca çıktılarınızı alabilirsiniz. Toner – mürekkep bitti dertlerinizle uğraşmanıza gerek kalmaz.

Müşteri Sadakat Sistemi

Kurumsal kimliğinize uygun şekilde hazırlanmış olup müşteriye verilen kartlar ile hem reklamınızı yapmış olursunuz hem de kart verdiğiniz kişilerin işletmenizi hatırlamasını sağlarsınız.

Caller ID – Paket Servis

Sabit hatlarınıza gelen çağrılarda arayan numaradan kayıtlı müşteriyi tespit ederek Adı, Soyadı, firma, adres bilgilerini otomatik ekrana getirir. Müşterinizin istediği ürünleri ..

Terazi Entegrasyonu

Barkodlu Terazi entegrasyonu ile işletmenizde verimliliği ve kontrolü arttırmanızda yardımcı olacaktır. Kasa sistemimizde barkodlu terazi entegrasyonu ile birlikte pos ..

Lp. QR Menü

Lp.Tab menü platformu, menülerinizi dijital hale getirmek satışlarınızı ve müşterileri memnuniyetinizi arttırmanızı sağlar.

Yemek Sepeti ve Getir Yemek Entegrasyonu

Yemek Sepeti ve Getir Yemek entegrasyonu ile alacağınız siparişlerinizi onayınız doğrultusunda programa gönderilir. Sipariş hazırlandığında size kurye seçimi yaptırarak ..

Lp. Boss App

Lotus Pecas Patron ile tüm bilgiler cebinizde. Lp.Boss App sayesinde, sadece Firmanız da değil, uzakta iken de kurumunuzun ve işlerinizin takibinde büyük kolaylık sağlar.

Yazar Kasa Pos

Yazar kasa POS entegrasyonu. Yazarkasa ve pos özelliklerini yeni nesilde birleştiren şık tasarım.

Garson Terminali

Garsonlarınız kolay, hızlı ve hatasız sipariş alarak işletmenizin hızını arttırabilecek.

Pos Terazi

Pos Terazi satış noktası ile manav, şarküteri, kuruyemişciler, pastane işletmeleri ve aktarlar terazili satışlarını hızlıca ve kompleks bir yapıda kablo karmaşasına son vererek gerçekleştirebileceksiniz. Pos Terazi ile karışık paket hazırlama ya da tartılı ürünleri satmak artık çok daha kolay.

Kutulu Satış Takip

Kutulu ürün satışlarında kutu gramajını takip edebilir, kutulu ve kutusuz satış maliyetlerini kolaylıkla raporlayabilirsiniz.