Lp. Loof

Lotus Pecas Loof programımız güncel ve modern hali ile artık gün boyunca dostunuz olacaktır. Lp.Loof sayesinde tüm şubelerinizin kolay bir şekilde yönetimini sağlayabilir ve şubenize giren tüm ürünlerin anlık stok durum takibini yapabilirsiniz. Stok yönetiminin yanı sıra Loof programı sayesinde borçlu-alacaklı cari takibi yapabilir, cari ekstrelerini çıkartabilir, alış satış faturalarınızı kesebilir, sipariş ve teklif formlarınızı oluşturabilirsiniz. Dilediğiniz kadar depo ekleyebilir ve bu depolara ürünlerinizi girebilirsiniz. Ürünlerinizi ve müşterilerinizi tek tek her şubede eklemek yerine loof’dan ekleyip tek seferde tüm şubelerinize gönderimini sağlayabilirsiniz.

Lotus Pecas Loof programımız etkili bir işletme yönetimi ve şubelerinizin sağlıklı bir şekilde işleyişine yardımcı olur. Şubelerinizde ki ürünlerin kampanyaları olduğunda merkez tarafından kampanya oluşturup şubelere aktarabilirsiniz. Şubelerdeki stokları ve deponuzdaki stoğun takibini yapabilirsiniz. Şubelerinizde yapılan tüm işlemlerin raporlarını alabilirsiniz. Kolay kullanımı ve basit arayüzü sayesinde kullanırken asla kafanız karışmayacak ve rahat bir kullanım sağlayacaksınız. Tüm aldığınız ürünleri veya sattığınız ürünleri günlük, aylık ve yıllık olmak üzere raporlarını gözlemleyebilirsiniz. Banka hesapları oluşturabilir ve banka hesap hareketlerini kontrol edebilirsiniz. Şubenizde kasanıza giren çıkan tüm nakitlerin bilgisine erişebilir ve rapor halinde gözlemleyebilirsiniz.

İşletme yöneticileri/sahipleri için geliştirdiğimiz Lp.Boss uygulaması ile bulunduğunuz her yerden IOS veya Android telefondan işletmenizi takip edebilirsiniz.