Lp. Beauty

Lotus Pecas Beauty programımız ile müşterilerinize hızlı ve profesyonel bir satış sağlayın. Lp.Beauty programımızda müşterilerinize fatura oluşturabilir, satış yapabilir, kasa giriş çıkışlarını kontrol edebilir ve bir çok özelliğe erişim sağlayabilirsiniz. Müşterilerinize sattığınız tüm ürünlerin geçmişine bakabilir ve yazıcı yardımı ile rapor veya fiş halinde çıkartabilirsiniz. Firmanızda olan tüm gelir gider kaynaklarına günlük, aylık ve yıllık olmak üzere detaylıca inceleyebilir ve raporunu çıkartabilirsiniz. İşletmenizi online üzerinden sağlıklı bir şekilde yönetebilirsiniz. Kurumunuzun iyi konumlara gelmesini istiyorsanız bizleri seçebilirsiniz.

Yetkilendirme sistemimiz sayesinde dilediğiniz kadar yeni kullanıcılar açabilir ve özel yetkilendirme yapabilirsiniz. Güzellik merkezi randevu takip programı ile istediğiniz gün, ay ve yıl olmak üzere randevu oluşturabilirsiniz. Mobil uygulama veya online panel üzerinden tüm oluşturulan randevuları onaylayabilirsiniz. Lotus Pecas Beauty en kullanışlı gelişmiş raporlama seçenekleri ile müşteri borç durumları, çalışan prim birikimleri, kasa takibi ve ürün ciro takibine anlık ulaşabilirsiniz. Her zaman tüm gün kontrol siz de olsun.

İşletme yöneticileri/sahipleri için geliştirdiğimiz Lp.Boss uygulaması ile bulunduğunuz her yerden IOS veya Android telefondan işletmenizi takip edebilirsiniz.

 

Modül & Entegrasyonlar

Pos PC

Celeron, i3, i5 4 GB 8 GB ram kapasiteli “15, 15,6, 18,5, 19 ”  64 GB SSD disk kapasiteli, 2 Yıl garantili, dokunmatik ekran pos pc seçenekleri ile rahat ve hızlı çalışma fırsatınız olacak.

Fiş Adisyon Yazıcı

80 mm Termal fiş yazıcılar ile alacarte programında müşteri fiş hesap işlemlerinizi kolayca çıktılarınızı alabilirsiniz. Toner – mürekkep bitti dertlerinizle uğraşmanıza gerek kalmaz.

Yazar Kasa Pos

Yazar kasa POS entegrasyonu. Yazarkasa ve pos özelliklerini yeni nesilde birleştiren şık tasarım.

Müşteri Sadakat Sistemi

Kurumsal kimliğinize uygun şekilde hazırlanmış olup müşteriye verilen kartlar ile hem reklamınızı yapmış olursunuz hem de kart verdiğiniz kişilerin işletmenizi hatırlamasını sağlarsınız.

Randevu Sistemi

Randevu sistemi sayesinden sistem üzerinden bir tarih ayarlayabilir ve günler karışmadan güzel bir şekilde müşterilerinize hizmet sağlayabilirsiniz.

Happy Hour

Personelleriniz online bir şekilde sipariş alarak işletmenizin hızını arttırabilecek.

Lp. Boss App

Lotus Pecas Patron ile tüm bilgiler cebinizde. Lp.Boss App sayesinde, sadece Firmanız da değil, uzakta iken de kurumunuzun ve işlerinizin takibinde büyük kolaylık sağlar.