Alacarte Programı

Lotus Pecas olarak sizler için özel geliştirdiğimiz Alacarte yazılımımız artık hizmetinizde. Alacarte yazılımımız genellikle masa ile satış yapan işletmelerimiz için tasarlanmıştır. İşletmenizde masa ile satışlar yapılıyorsa Alacarte yazılımımızı tercih edebilirsiniz. Gün içeresinde sattığınız ürünleri fiş ve rapor kısmından kontrol edebilirsiniz, iade ve iptal işlemlerinizi de yapabilirsiniz. Yaptığınız tüm satışların gün sonu detaylı raporlarına yazıcı yardımı ile sahip olabilirsiniz. Alacarte yazılımımızı restoran, kafe, lokanta ve bar gibi işletmelerinizde rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz. Lotus Pecas Alacarte programımızda masa takibi, masalı satış, parçalı ödeme, döviz ile satış ve kurye takip ekranı gibi bir çok özellik bulunmaktadır.

Lotus Pecas Alacarte programımızda dilediğiniz kadar ürün, ürün grubu, masa, salon, çeşni ve çeşni grupları gibi istediğiniz kategorileri ekleyebilirsiniz. Programımıza eklediğimiz modern arayüz sayesinde kullanırken asla kafanız karışmayacaktır. Sizlerde, bizleri seçerek firmanızı yüksek basamaklara taşıyabilirsiniz. Teknik destek ekibimiz sayesinde kafanıza takılan her soru yanıt bulacaktır.

Yemek Sepeti ve Getir Entegrasyonları ile Siparişlerinizi hiç uğraşmadan pos sisteminize çekerek, siparişlerinizi çok daha hızlı ve zahmetsiz hazırlayabilirsiniz.

 

Modül & Entegrasyonlar

Pos PC

Celeron, i3, i5 4 GB 8 GB ram kapasiteli “15, 15,6, 18,5, 19 ”  64 GB SSD disk kapasiteli, 2 Yıl garantili, dokunmatik ekran pos pc seçenekleri ile rahat ve hızlı çalışma fırsatınız olacak.

Fiş Adisyon Yazıcı

80 mm Termal fiş yazıcılar ile alacarte programında müşteri fiş hesap işlemlerinizi kolayca çıktılarınızı alabilirsiniz. Toner – mürekkep bitti dertlerinizle uğraşmanıza gerek kalmaz.

Müşteri Sadakat Sistemi

Kurumsal kimliğinize uygun şekilde hazırlanmış olup müşteriye verilen kartlar ile hem reklamınızı yapmış olursunuz hem de kart verdiğiniz kişilerin işletmenizi hatırlamasını sağlarsınız.

Caller ID – Paket Servis

Sabit hatlarınıza gelen çağrılarda arayan numaradan kayıtlı müşteriyi tespit ederek Adı, Soyadı, firma, adres bilgilerini otomatik ekrana getirir. Müşterinizin istediği ürünleri ..

Garson Terminali

Garsonlarınız kolay, hızlı ve hatasız sipariş alarak işletmenizin hızını arttırabilecek.

Lp. QR Menü

Lp.Tab menü platformu, menülerinizi dijital hale getirmek satışlarınızı ve müşterileri memnuniyetinizi arttırmanızı sağlar.

Yemek Sepeti ve Getir Yemek Entegrasyonu

Yemek Sepeti ve Getir Yemek entegrasyonu ile alacağınız siparişlerinizi onayınız doğrultusunda programa gönderilir. Sipariş hazırlandığında size kurye seçimi yaptırarak ..

Lp. Boss App

Lotus Pecas Patron ile tüm bilgiler cebinizde. Lp.Boss App sayesinde, sadece Firmanız da değil, uzakta iken de kurumunuzun ve işlerinizin takibinde büyük kolaylık sağlar.

Yazar Kasa Pos

Yazar kasa POS entegrasyonu. Yazarkasa ve pos özelliklerini yeni nesilde birleştiren şık tasarım.